O galerii


Dariusz Twardoch prowadzi działalność artystyczną ponad 30 lat co świętowaliśmy w kwietniu 2017 r. podczas retrospektywnej wystawy w Warszawie w Centrum Sztuki Fort. Przez cały ten czas jego Ludzieńkowie gościli w sercach w kraju i za granicą i wciąż są rozchwytywani. Twórczość Twardocha doceniono podczas wielu konkursów i prezentowano na licznych wystawach, a najmłodsi w szkolnych podręcznikach analizują jego ilustracje.

Ja mam przyjemność współpracować z Dariuszem Twardochem jako jego manager już 10 lat.

Wybrane wystawy z udziałem Dariuszem Twardocha:

Wernisaz Warszawa 2018.jpg
Retrospektywna wystawa malarstwa Dariusza Twardocha pt."Takie zwykłe choć...niezwykłe sceny z życiu Ludzieńków" odbyła się w kwietniu 2017r. w Warszawie. Relację z wernisażu wyemitował "Kurier Warszawski" na TVP3 Warszawa.

Zobacz relację z wystawy w Warszawie

Wystawa była objęta patronatem medialnym TVP Kultura, TVP3 Warszawa i Radio Zet Chilli a partnerami wydarzenia było także Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego oraz galeria Polish Art&Design. Więcej relacji można obejrzeć na www.facebook.com/galeriapad


plakat_war_twardoch.jpg
Podczas wystawy „Magia kolorów i emocji”, która odbyła się w Niebieski Art Hotel&Spa w Krakowie, zaprezentowaliśmy obrazy Dariusza Twardocha, Jerzego Cicheckiego, Małgorzaty Piątek-Grabczyńskiej i Gabriela Grabczyńskiego. Tło muzyczne na żywo zapewnił Paweł Domaradzki, krakowski pianista i aranżer.

Video zaproszenie: https://youtu.be/ku1io9W90_8

Patronat nad wystawą objęli: TVP3 Kraków, Radio Kraków, portal Urzędu Miasta Kraków - Magiczny Kraków, Lounge Magazine, Miasto Kobiet i Karnet Kulturalny.

plakat_krakow_2017.jpg
Na wystawie "W krainie marzeń i pragnień" prezentowali swe prace: Dariusz Twardoch, Małgorzata Piątek-Grabczyńska oraz Mariola i Grzegorz Ptak. Wernisaż odbył się w 2016r. w Krakowie w Niebieski Art Hotel&Spa i uświętnił otwarcie internetoweg galerii Polish Art&Design. Wystawie patronował portal Urzędu Miasta Kraków - Magiczny Kraków, Program7, Radio Zet Chilli, Miasto Kobiet i Lounge Magazine.

Zobacz relację z wystawy

Krakow 251116.JPGWystawa "Nasz smok gwiazdy po niebie rozsiewa..." w 2015r. była w pełni poświęcona malarstwu Darka Twardocha i zaprezentowaliśmy ją w artystycznej przystani w Krakowie, w Niebieski Art Hotel &Spa. Patronat nad wystawą objęło m.in. Radio Zet Chilli.

plakat_krakow_2015.jpg

plakat_krakow_2015b.jpgWszystkie dokumenty, zdjęcia, grafiki, skrypty i inne pliki zamieszczone pod adresem www.galeriatwardocha.pl są własnością prywatną. Kopiowanie i rozpowszechnianie w celach komercyjnych jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną musi być uprzednio uzgodnione z właścicielem tej strony.